„KULTURALNE WAKACJE” – PIERWSZY TYDZIEŃ

„KULTURALNE WAKACJE” – PIERWSZY TYDZIEŃ

Dnia 01.07.2019r. (poniedziałek) punktualnie o godzinie 10:00 w Starym Parku w Szczuczynie Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie wraz ze Stowarzyszeniem „Nasz Szczuczyn” oficjalnie powitała i otworzyła sezon wakacyjny w Szczuczynie.

Występy wokalne, tańce integracyjne, Kącik dla Malucha, strefy sportu i aktywności fizycznej, tor przeszkód, parkowa gra „Perspektywa lub Wyzwanie”, rajdy gokartami, plenerowe malowanie farbami i kredą, bańki, Kurtyna Wodna (dzięki OSP Szczuczyn), Mega Szachy… Tak wyglądał pierwszy dzień wakacji!

Wtorek (02.07.2019r.) to inauguracja Rodzinnej Olimpiady Retro (projekt Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn”). Tego dnia odbył się wyjazd rowerowy do świetlicy wiejskiej w Skajach. Tam wspólnie bawiliśmy się, graliśmy, uczyliśmy się trudnej sztuki „szczudłowania” . Nie zabrakło konkurencji opiekunowie kontra dzieci i młodzież – zakończonej remisem. Na koniec renegowaliśmy siły przy ognisku z kiełbaskami.

Środa to pierwsze zajęcia plastyczne pod hasłem Street Art  z cyklu „Nasze Miasto – Nasza Przestrzeń”. Czwartek (04.07.2019r.) to zajęcia kreatywne pt.: „Moda na Wypasie”. Były to dwa dni pełne kolorów i fantastycznych efektów w postaci gipsowych tworów, koszulkowych kreacji
i fantazyjnych fryzur. Piątek (05.07.2019r.) to kilka godzin aktywności sportowej.

Wakacjowicze dziękujemy za każdy dzień, który spędziliście z nami!

Liczymy na Waszą obecność w kolejnych wakacyjnych dniach i tygodniach!

Kolejny tydzień przed nami. Mamy też dla Was ważną informację! Od poniedziałku tj. 08.07.2019r. „Kulturalne Wakacje” Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie ruszają także w świetlicach wiejskich. Czekać na Was będą studenci – animatorzy z różnymi pomysłami
i działaniami z których mamy nadzieję aktywnie będziecie korzystać!

Z wakacyjnymi pozdrowieniami

Biblioteka – Centrum Kultury w SzczuczynieDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *