PIOTR ŻEBROWSKI reprezentantem Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, Szczuczyna i województwa podlaskiego w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Stanisława Jopka!

PIOTR ŻEBROWSKI reprezentantem Biblioteki – Centrum Kultury w  Szczuczynie, Szczuczyna i województwa podlaskiego w I Ogólnopolskim  Konkursie Wokalnym im. Stanisława Jopka!

W białostockich Spodkach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku zakończyły się przesłuchania regionalne na I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka, organizowane przez WOAK wspólnie z Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Impreza popularyzuje utwory z repertuaru „Mazowsze”, a także szeroko pojęty polski folklor w wersji stylizowanej.

Piotr Żebrowski reprezentujący Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie i sam Szczuczyn zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Co za tym idzie będzie reprezentował Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie, Szczuczyn i województwo podlaskie w II etapie konkursu w siedzibie zespołu „Mazowsze” w Otrębusach pod Warszawą, który zakończy się Koncertem Galowym i odbędzie się w dniach 23-26 października 2019 r.

W ramach przesłuchań drugiego etapu 25 października 2019 r. odbędą się warsztaty artystyczne oraz próba do Koncertu Galowego.
Podczas drugiego etapu konkursu zostanie wyłonionych dwunastu laureatów. Czekają na nich pokaźne nagrody pieniężne: w każdej kategorii to 6 tysięcy złotych za pierwsze miejsce, 4 tysiące za drugie i 2 tysiące za trzecie.

🔥Piotrek trzymamy kciuki!!!🔥

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Zofii Gede z Zespołu Szkół w Niećkowie , która wokalne przygotowywała Piotrka do konkursu. Dziękujemy Panu Dariuszowi Koniecko – dyrektorowi Zespołu Szkół w Niećkowie i Pani Ewie Hanc za pomoc w przygotowaniach organizacyjnych związanych z wyjazdem Piotrka na konkurs.

Radio Nadzieja Gazeta Współczesna Nowiny Grajewskie Polskie Radio Białystok Urząd Miejski w Szczuczynie e-Szczuczyn.pl Podlasie w Obiektywie Województwo Podlaskie Powiat Grajewski e-Grajewo.pl Grajewo24.pl Gmina Wąsosz TVP3 Białystok Zespół Szkół w Niećkowie WOAK Białystok Mazowsze Państwowy Zespół Pieśni I Tańca MazowszeDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *