KONCERT WALENTYNKOWY grupy projektowej AKCJA REAKTYWACJA

KONCERT WALENTYNKOWY grupy projektowej AKCJA REAKTYWACJA

Walentynkowy Koncert w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie za nami!

Pomysł koncertu to całkowicie spontaniczna myśl. Przedyskutowaliśmy różne koncepcje… wybraliśmy repertuar… opracowaliśmy scenariusz… I odliczaliśmy dni do soboty.

Chcieliśmy i tak zorganizowaliśmy koncert aby pokazać, że o miłości można mówić i śpiewać na poważnie i z humorem. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami sobotnie popołudnie. Mamy nadzieję, że formuła Koncertu Walentynkowego podobała się naszym gościom.

Walentynkowy Koncert otworzył Janusz Siemion – dyrektor BCK w Szczuczynie.  Koncert poprowadziły Wiktoria Solińska i Weronika Karpińska. O dobry humor publiczności zadbali Katarzyna Krystowczyk, Natalia Kozikowska, Krystian Pawłowski i Sebastian Rydzewski prezentując dowcipy o miłości  i skecz pt. „Żeby było jak kiedyś”.

Klaudia Borys, Oliwia Kaliszewska, Nikola Kondratowicz, Natalia Kozikowska, Natalia Nagel, Nikola Sienkiewicz, Julia Wróblewska, Piotr Żebrowski zaprezentowali utwory muzyczne mówiące o przyjaźni, miłości – tej szczęśliwej, nieszczęśliwej, oczekiwanej i spełnionej.

Koncert Walentynkowy zorganizowaliśmy w ramach projektu: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków” realizowanego w BCK  w Szczuczynie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse 2019” prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *