NOC BIBLIOTEK 2020

NOC BIBLIOTEK 2020

Taka noc wypada raz do roku… Noc Bibliotek… Magiczna, wyjątkowa, pełna niespodzianek, zabawy i radości…

Tegoroczna  VI ogólnopolska akcji Noc Bibliotek do której wzorem lat ubiegłych przystąpiła Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie  odbyła się pod hasłem „Klimat na czytanie”.

Piątkowy wieczór na Hali Sportowej w Szczuczynie uczestnicy Nocy Bibliotek rozpoczęli spotkaniem z funkcjonariuszami Policji: mł. asp. Jackiem Smaługą oraz sierż. szt. Krzysztofem Trzonkowskim. Tematem dyskusji były zasady bezpiecznych zachowań w drodze do i ze szkoły oraz inne tematy nurtujące uczestników tego wydarzenia (m.in. ekwipunek policjantów).

Po żywej, pełnej pytań i konkretnych odpowiedzi ze strony naszych policjantów dyskusji uczestnicy Nocy Bibliotek rozpoczęli pełną tańców, śmiechu i radości rundę tańców integracyjnych z Wodzirej Band z Grajewa!

Warsztaty Ekologiczne, EkoRewia Mody, Recykling na czas to kolejne punkty w programie piątkowego wydarzenia. Dobra zabawa, rywalizacja fair play, mnóstwo śmiechu i kreatywności tak można podsumować konkurencje z którymi zmierzyli się uczestnicy szczuczyńskiej Nocy Bibliotek.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę wieczoru, którą stworzyliście!

Z pozdrowieniami,

Zespół Biblioteki – Centrum Kultury w SzczuczynieDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *