WAKACYJNA #AKTYWAKCJA START

WAKACYJNA #AKTYWAKCJA START

#WakacyjnaAktywAKCJA wystartowała!

Do kolorowej strefy dmuchańców, wodnych kul i basenu z łódkami ustawiły się długie kolejki Wakacjowiczów 😀, których w międzyczasie roztańczyły animatorki PHU Jumpland Grajewo. Dużym powodzeniem cieszył się łuczniczy i gokartowo – hujalnogowy sprzęt Stowarzyszenie Nasz Szczuczyn – nie zabrakło chętnych, którzy sprawdzali swoje umiejętności w tych dziedzinach.

Gościliśmy też dzisiaj żołnierzy I Podlaskiej Brygady Wojsk Terytorialnych z Białegostoku, którzy zaprezentowali sprzęt i pojazdy bojowe ROSOMAKI ale też co wzbudziło największy entuzjazm malowali twarze w wojskowych barwach i odpowiadali na szereg pytań związanych z wojskiem.

Strażakom ochotnikom z OSP Szczuczyn na czele z Prezesem Robertem Łepkowskim dziękujemy za pomoc przy strefie dmuchańców oraz przygotowanie i czuwanie nad kurtyną wodną, która przyciągnęła wielu śmiałków i entuzjastów wodnego szaleństwa.

Dziękujemy ekipie ratowników medycznych Szpitala Ogólnego z Grajewa za prezentację karetki oraz cenne wskazówki i rady dotyczące bezpiecznych zachowań nie tylko nad wodą oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Panu Piotrowi Zdańkowskiemu oraz jego współpracownikom dziękujemy za zaangażowanie w organizacji pokazu.

WSZYSTKIM WAKACJOWICZOM, TYM MŁODSZYM I STARSZYM ORAZ ICH RODZINOM DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS! ROZPOCZYNAMY WAKACJE! KOLEJNE AKCJE PRZED NAMI!

Bogaty materiał zdjęciowy to zasługa Julii Łaguna.

Dziękujemy!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *