DZIEŃ MATKI

DZIEŃ MATKI

Piątkowy koncert z okazji Dnia Matki był podziękowaniem płynącym z głębi serca dla WSZYSTKICH MAM (także dla tych, których już z nami nie ma), podziękowaniem za ich miłość, poświęcenie, codzienną troskę i pieczę, obecność w każdym momencie naszego życia…

Dla mam z okolicznościowym skeczem i piękną piosenką wystąpili uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci, który prowadzi nasza bibliotekarka Pani Anna Wojsław.

Dla mam zaśpiewały też dziewczęta uczęszczające na zajęcia wokalne w bibliotece: Marysia Łynko, Lena Socha i Hanna Ołdakowska.

Koło Gospodyń Wiejskich ,,Z Grodu Szczuków” także uświetniło ten wyjątkowy dzień prezentując radosny repertuar piosenek. Nie obyło się bez bisowych występów. Dziękujemy Paniom i Panom z Koła na czele z Panią Marią Ostrowską za występ.

Koncert uświetniła też Orkiestra Dęta OSP w Szczuczynie wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami z regionu. Członkowie Orkiestry jak zwykle włożyli całe serca w swój występ. Nie mogło zabraknąć wokalu Pani Moniki Sobolewskiej (członkini Orkiestry). Orkiestra pod batutą Pana Kapelmistrza Roberta Świderskiego zabrała nas w niezapomnianą muzyczną podróż. Dobrze, że jesteście!

Muzyczne występy zapowiadał Nikodem Aktar.

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wystąpili na koncercie.

Słuchać Was to wielka przyjemność. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić piątkowe popołudnie razem z nami.

Z tego miejsca składamy też najserdeczniejsze życzenia WSZYSTKIM MAMOM. Niech wszystko, co najlepsze, do Was zmierza. Niech wszystko układa się po Waszej myśli. Niech spełniają się wszelkie Wasze marzenia!

WIĘCEJ NA NASZYM FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0C7GNykai5Dh2E2u9nHw3nqxKDesPvcGARgxi1DeW3LgF8riiEctoEbKGeFjC1aCYl&id=100064412396895Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *