Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w BCK w Szczuczynie

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w BCK w Szczuczynie

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki adresowanego do czytelników korzystających z bibliotek publicznych – dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach tego projektu w Centrum Kultury powstał Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci. Z myślą o najmłodszych czytelnikach odbywać się będą spotkania podczas których głównym tematem będzie książka (ale nie tylko).
Co łączy świat wirtualny i książki? Czy książka tradycyjna to przeżytek? Co wspólnego może mieć technika i książka? Czy wspólne czytanie książek i dyskutowanie o literaturze może być interesujące? Czy w dzisiejszym świecie mamy czas na chwilę refleksji nad tym co czytamy? Jakie wartości wnosi w nasze życie książka? Czy utożsamiamy się z książkowymi bohaterami? Czy czytanie sprawia nam frajdę? Czy książka jest kluczem, który otwiera drzwi do innych światów?
Odpowiedź na te wszystkie pytania i wiele, wiele innych poznacie podczas spotkań szczuczyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!
Anna Wojsław
Andrzej KosmowskiDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *